پرگاس

شرکت پرگاس الکتریک پارسیان

شرکت پرگاس الکتریک پارسیان با تکیه بر داشتن مدیران جوان و نوآور وتفکر تولید حرفه ای وخدمات کامل توسط تیم کارشناسی فعالیت خودرا ازسال 1395 آغاز کرده است.

با توجه به اهمیت تولید این مجموعه تولید انواع تابلو برق های صنعتی فشار ضعیف ( ریتال – جوشی – سیواکن ) وسینی کابل را آغازوخط رنگ الکتروستاتیک کوره ای را نیز راه اندازی نموده که این خط رنگ از لحاظ ابعاد در استان کاملا بی رقیب میباشد و همچنین خدمات پانچ CNC را نیز به خدمات خود اضافه نموده است .

در بخش بازرگانی این مجموعه با اخذ نمایندگی استان  اصفهان, توزیع محصولات شرکت ایمن صنعت وارد کننده اینورتر های IMASTER – HITEK – L.S  وتوزیع محصولات JBH را نیز انجام میدهد.

 

پرگاس الکتریک پارسیان با دارا بودن تیم فنی علاوه بر فعالیت های اجرایی اقدام به ارائه خدمات مهندسی ومشاوره در زمینه پروژه های برق واتوماسیون صنعتی نموده است وآماده خدمات رسانی در این زمینه نیز میباشد.

پرگاس الکتریک پارسیان با توجه به اهمیت ورود به بازارهای جدید و پروژه های دولتی موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001 -10002 -10004  در تولید و همچنین عضویت در اتاق بازرگانی استان اصفهان و انجمن تابلوسازان برق ایران ودر زمینه تولید تابلو برق موفق به اخذ گواهینامه IP65  از آزمایشگاه EPIL گردیده است.

 

اعضا شرکت

صالح

فرهنگ صالح

مدیر مالی
مومن-زاده

سمانه مومن زاده

کارشناس فروش
اصلانی

مبین اصلانی

تکنسین برق
موسوی

سید علی موسوی

مسئول فنی
رسول-احمدی

مهندس رسول احمدی

مدیرعامل