اینورتر ال اس- اینورتر هایتک- اینورتر آیمستر

خرید انواع اینورتر

شرکت پرگاس الکتریک ارئه دهنده انواع اینورتر ال اس، اینورتر هایتک، اینورتر آیمستر، با بهترین کیفیت میباشد. اینورتر ال اس دارای انواع مختلفی مباشد که هرکدام از اینورتر ال اس دارای کاربردهای گوناگونی میباشند.

اینورتر، دارای نام های بسیاری است از جمله نام های آن میتوان به کنترل دور موتور یا درایو اشاره نمود. شرکت پرگاس امکان خرید اینورتر را برای شما عزیزان فراهم کرده است.

وظیفه اینورتر اینگونه است که جریان را از DC به AC تبدیل میکند و راه اندازی الکتروموتور میباشد.

از کاربرد اینورتر ها میتوان به وسایل های خانگی از جمله ماشین لباس شویی، آسانسورها، کولرگازی و پمپ های آب اشاره نمود.

اینورتر ها به دو دسته اینورتر تک فاز و اینورتر سه فاز تقسیم میشوند.

شما میتوانید مقاله نقد و بررسی اینورتر هایتک، آیمستر و ال اس را مشاهده فرمایید.

انواع اینورتر

اینورتر ال اس

اینورتر ال اس

اینورتر ال اس یک مبدل جریان مستقیم به متناوب است که یکی از محصولات شرکت ال اس کره جنوبی میباشد.

شرکت ال اس یکی از شرکت های معتبر کره جنوبی در تولید تجهیزات برق صنعتی است که عضوی از هولدینگ LS و LG و SG می باشد.

اینورتر ال اس علاوه بر کنترل دور موتور، آسیب های احتمالی ناشی از افزایش و کاهش ولتاژ ورودی ، اتصال کوتاه موتور ، اضافه بار و ولتاژ برگشتی در صورت ژنراتوری شدن موتور را کاهش میدهد.

از جمله مزایای استفاده از اینورتر ال اس میتوان به مصرف کم انرژی، راه اندازی راحت و سریع، کنترل از راه دور، خدمات و پشتیبانی پس از فروش و قیمت مناسب در مقایسه با رقبای آسیایی و اروپایی اشاره نمود.

امروزه محصولات اینورتر ال اس جزو پرقروش ترین ها در بازار میباشند. از این رو کاربران بسیار مشتاقانه به دنبال این محصولات هستند.

ما با نازل ترین قیمت ها و بهترین کیفیت محصولات را ارائه میکنیم و بسیار در این زمینه شرکت پرگاس الکتریک شناخته شده می باشد.

شما میتوانید برای داشتن اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

محصولات اینورتر ال اس از برترین انتخاب‌های شما برای تبدیل جریان مستقیم به جریان متناوب در سیستم‌های فتوولتائیک و واحدهای تولید برق خورشیدی هستند.

این محصولات با تکنولوژی برتر و کیفیت بالا، عملکردی بهینه را ارائه می‌دهند و با انرژی پایدار خود، به کاهش مصرف انرژی کمک می‌کنند.

اینورتر آیمستر

اینورتر آیمستر

اینورتر آیمستر (Inverter) یک دستگاه الکترونیکی است که وظیفه تبدیل جریان مستقیم (DC) به جریان متناوب (AC) را بر عهده دارد.

این دستگاه در سیستم‌های تولید برق خورشیدی، باتری‌های قابل شارژ، خودروهای الکتریکی و سایر برنامه‌های مشابه استفاده می‌شود.

آیمستر با سال‌ها تجربه در تولید اینورترهای برق، محصولات اینورتر آیمستر را به عنوان یکی از انتخاب‌های اصلی برای تبدیل انرژی خورشیدی به برق معرفی می‌کند.

این محصولات با دقت و استفاده از تکنولوژی‌های مدرن، عملکرد بی‌نظیری دارند و به شما امکان مدیریت بهتر انرژی تولیدی را می‌دهند.

اینورتر هایتک

اینورتر هایتک

اینورتر هایتک، دستگاه‌های الکترونیکی هستند که تبدیل جریان مستقیم (DC) به جریان متناوب (AC) را انجام می‌دهند.

آنها برای استفاده در سیستم‌های تولید برق خورشیدی و بادی، خودروهای الکتریکی و سیستم‌های نیروی دریایی استفاده می‌شوند.

اینورترهای HITech با کارایی بالا، قابلیت کنترل پیشرفته و حفاظتهای الکترونیکی مناسب، به عنوان یکی از انتخاب‌های محبوب در صنعت استفاده می‌شوند.

هایتک با تمرکز بر روی نوآوری و پیشرفت فناوری، محصولات اینورتر هایتک را با کیفیتی استثنایی ارائه می‌دهد.

اینورترهای هایتک با طراحی مدرن و کارایی بالا، به شما امکان تبدیل بهتر و کارآمدتر انرژی خورشیدی را می‌دهند و به عنوان یکی از گزینه‌های پیشرو در بازار اینورترها شناخته می‌شوند.

آشنایی با کارکرد اینورتر

آشنایی با کارکرد اینورتر

اینورترها دارای قطعات و تجهیزات داخلی مختلفی می باشند که جریان های برقی DC را طی فرایندی به ولتاژ های مورد نیاز AC در کاربری های مختلف تبدیل می کنند.

در حقیقت این دستگاه بر خلاف دستگاه های یکسو کننده یا همان مبدل های AC به DC می باشند.

این قطعات بسیار کاربردی فاقد هرگونه قطعات مکانیکی و یا متحرک هستند.

یکی از مهمترین کارکرد های این محصول منحصر به فرد و پرکاربرد در صنایع و زمینه های مختلف، کنترل سرعت یک موتور سه فاز بدون کاهش میزان گشتاور و دور موتور می باشد.

کاربردها و شیوه عملکرد اینورتر

با خرید اینورترها در تمامی وسایل الکتریکی دارای تحرکات جنبشی می توان سطح ولتاژ ورودی را به میزان ولتاژ مورد نیاز وسایل و زمینه های کاربردی مختلف افزایش داد.

ولتاژ برقی شهری AC با استفاده از این محصول بسیار کاربردی با فرکانش و میزان ولتاژ مد نظر و مناسب در کاربری های مختلف، هماهنگ و هم سطح می گردد و از این طریق می توان به کمک ولتاژ خروجی از اینورتر تمامی انواع مختلف موتورهای سه فاز AC را کنترل نمود. برخی از انواع کاربردهای اینورتر :

 • استفاده در آسانسور های خانگی
 •  استفاده در پمپ های آب 
 • استفاده از اینورتر در بین راه کولر گازی و منبع برقی
 • استفاده برای وسایل خانگی
 • انواع مختلف وسایل و تجهیزات صنعتی
مزایا اینورتر

مزایای استفاده از اینورتر

یکی از مهمترین دلایل استفاده از انواع مختلف اینورتر، مزایایی است که با استفاده از آن برای خریداران و صنایع و مصرف کنندگان حاصل می شود.

استفادها از اینورتر ها مزایای بسیاری دارد که در هر زمینه کاربردی بنا به نیاز و نکات مهمی که وجود دارد، مزایای مختلفی نیز با استفاده از این محصولات ایجاد می گردد.

از انواع مختلف مزایای آن می توان به موارد ذیل اشاره اشاره نمود:

 • کنترل سرعت و گشتاور موتور به صورت کنترل از راه دور
 • ایجاد سرعت بیشتر از سرعت موتور و افزایش سرعت نامی موتور
 • طراحی و برنامه ریزی كردن حركت موتور
 • راه اندازی و جلوگیری از توقف های پی در پی موتور
 • ایجاد امکان راه اندازی بسیارسریع و ساده تر موتورها
 • جریان راه اندازی کمتر نسبت به مدارات رله کنتاکتوری
 • کاهش قابل توجه تنش های الکتریکی
 • ایجاد زمینه استفاده از انواع نرم افزار های کنترل از راه دور
 • كاهش قابل توجه میزان انرژی مصرفی
 • کاهش هزینه های مصرف برق
 • كاهش مدت زمان جریان راه اندازی
 • افزایش و طولانی شدن عمر موتورها
 • امكان تغییر دادن سرعت چرخش دور موتور
 • ایجاد امكان تغییر جهت دادن حركت موتور
 • ایجاد حفاظت کامل در برابر میزان اضافه بار
 • حفظ عملکرد موتور با جریان های متغیر
اهمیت استفاده از اینورتر

اهمیت استفاده از اینورتر چیست؟

یکی از مهمترین نیازهایی که استفاده از اینورترها را به یک امر کاملا مهم تبدیل کرده است، کاهش مصرف برق و افزایش بازدهی در انواع مختلف و زمینه های متفاوت در انواع دستگاه های الکتریکی است.

خرید اینورتر با اعمال کنترل بر میزان مصرف برق دستگاه های الکتریکی، بهره وری و راندمان دستگاه را بالا برده و در عین حال با کنترل دور موتور و کاهش آن می توانند باعث پایین آمدن مصرف برق گردد.

این وظیفه مهم به لطف وجود ترانزیستورها و دیودهای داخلی خود به شکل یک سوئیچ الکترونیکی کامل، عمل نمایند. و در حقیقت به این روش است که تمامی وظایف مهم خود را انجام می دهند.

تابلو برق توکار

تابلو برق توکار جهت استفاده در داخل دیوار می‌‌باشد.

از تابلو برق توکار به منظور محافظت از تجهیزات برق صنعتی در مقابل تماس نداشتن بدن انسان با جریان مستقیم برق و یا عوامل محیطی استفاده می‌نمایند.

قیمت تابلو برق در این مدل متفاوت است.

ویژگی این نوع محصولات هم سطح بودن درب آن‌ها با بدنه باکس می‌باشد که نه تنها از دیوار برجستگی بوجود نمی‌آورد، بلکه می‌توان روی باکس راحت کاغذ دیواری یا مصارفی مشابه آن را انجام داد.

کاربرد اینورتر

آشنایی با انواع کاربردهای اینورتر

یکی از روشهایی که امروزه صنایع مختلف با پیشرفت چشمگیری که داشته اند، جهت اسمبل و راه اندازی و همچنین کنترل انواع الکتروموتورهای مورد استفاده در زمینه های فعالیتی خاص خود استفاده می کنند، تهیه و به کارگیری انواع اینورتر می باشد.

با توجه به اینکه انواع مختلف اینورتر از میزان قدرت 50VA تا 50000VA موجود و قابل دسترسی است، در زمینه های مختلفی از این دستگاه های بسیار کاربردی در صنایع متفاوت استفاده می گردد.

کاربرد اینورتر

انواع مختلف کاربرد اینورتر ها

 • کاربرد اینورترها در انواع آسانسورهای صنعتی
 • کاربرد اینورتر در دستگاه سی ان سی cnc
 • جرثقیل
 • تردمیل
 • دستگاه حفاری
 • دستگاه cnc
 • ماشین لباسشویی
 • کمپرسور
 • دستگاه بافندگی
 • پله برقی
 • کولر گازی
 • ماینر

دسته‌بندی اینورترهای ال اس بر اساس رنج توان

برای خریداری انواع اینورتر ال اس باید حتماً رنج توان آن‌‌ها را مدنظر خود قرار دهید تا بتوانید به یک اینورتر مناسب دست پیدا کنید. اگر بخواهیم اینورترهای شرکت ال اس را بر اساس همین مورد طبقه‌بندی کنیم، با جدولی همچون جدول زیر روبه‌رو می‌شویم.

ویژگی iG5A iS7 iV5 iV5L IP4A IC4(EOL)
توان 0.4-150 کیلو وات 0.75-300 کیلو وات 0.4-150 کیلو وات 0.4-150 کیلو وات 0.75-300 کیلو وات 0.75-300 کیلو وات
ولتاژ 200-480 ولت 200-600 ولت 200-480 ولت 200-480 ولت 200-600 ولت 200-600 ولت
فرکانس 0-400 هرتز 0-600 هرتز 0-400 هرتز 0-400 هرتز 0-600 هرتز 0-600 هرتز
گشتاور 1.2-2.5 برابر گشتاور نامی 1.2-3 برابر گشتاور نامی 1.2-2.5 برابر گشتاور نامی 1.2-2.5 برابر گشتاور نامی 1.2-3 برابر گشتاور نامی 1.2-3 برابر گشتاور نامی
سرعت 1-12000 دور در دقیقه 1-15000 دور در دقیقه 1-12000 دور در دقیقه 1-12000 دور در دقیقه 1-15000 دور در دقیقه 1-15000 دور در دقیقه
عملکرد اینورتر ال اس متوسط بالا متوسط متوسط بالا بالا
کاربردها فن و پمپ، آسانسور و پله برقی، ماشین آلات صنعتی سبک و متوسط فن و پمپ، آسانسور و پله برقی، ماشین آلات صنعتی سنگین فن و پمپ، آسانسور و پله برقی، ماشین آلات صنعتی سبک و متوسط فن و پمپ، آسانسور و پله برقی، ماشین آلات صنعتی سبک و متوسط فن و پمپ، آسانسور و پله برقی، ماشین آلات صنعتی سنگین فن و پمپ، آسانسور و پله برقی، ماشین آلات صنعتی سنگین

ما تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا این محصولات را با نازل‌ترین قیمت ممکن در اختیار کاربران گرامی خود قرار دهیم؛ بنابراین اگر به دنبال یک مرکز مناسب برای خریداری انواع اینورتر شرکت ال اس هستید، پارت کامیون را به عنوان گزینه اول خود انتخاب کنید.

با خریداری محصولات اینورتر ال اس مدنظر خود از پارت کامیون هم می‌توانید در هزینه‌هایتان به شکل مناسبی صرفه‌جویی کنید و هم از بابت خریداری اجناس اصل و اورجینال خیال راحتی خواهید داشت.

مزایای اینورترهای هایتک

مزایا اینورترهای هایتک

استفاده از اینورترهای هایتک در صنعت و تکنولوژی با مزایا خاصی همراه است:

کاهش هدررفت انرژی

یکی از مزایای اصلی استفاده از اینورترهای هایتک، کاهش هدررفت انرژی در فرایندهای مختلف است. با کنترل دقیق جریان و ولتاژ برق، اینورترها امکان بهره‌برداری بهینه از انرژی را فراهم می‌کنند که منجر به صرفه‌جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه‌ها می‌شود.

افزایش کارایی و بهره‌وری

استفاده از اینورترهای هایتک منجر به افزایش کارایی و بهره‌وری در ماشین‌آلات و دستگاه‌های مکانیکی می‌شود. توانایی تغییر دقیق سرعت و جریان برق باعث بهینه‌سازی عملکرد دستگاه‌ها و کاهش ضایعات واحدهای تولیدی خواهد شد.

کنترل دقیق

اینورتر هایتک امکان کنترل دقیق جریان، ولتاژ و سرعت را فراهم می‌کنند. این قابلیت به تنظیم دقیق فرایندها، جلوگیری از خطاها و افزایش کیفیت محصولات کمک می‌کند.

معایب اینورتر هایتک

البته این دستگاه‌ها یک سری از معایب را نیز با خود به دوش می‌کشند. قیمت بالا یکی از آن‌ها است. یکی از مشکلات اصلی اینورترهای هایتک، قیمت بالای آن‌ها است. اینورترهای هایتک نسبت به دستگاه‌های سنتی هزینه‌های بیشتری دارند که ممکن است در برخی موارد محدودیت‌های مالی ایجاد کنند.

همچنین از پیچیدگی نصب و تعمیر نمی‌توان گذر کرد. به دلیل تکنولوژی پیشرفته و قطعات الکترونیکی پیچیده، نصب و تعمیر اینورترهای هایتک ممکن است نیاز به مهارت‌های تخصصی داشته باشد.

گزینه آخر نیز به تأثیر نویز الکترومغناطیسی محدود می‌شود. برخی از اینورترهای هایتک ممکن است نویز الکترومغناطیسی تولید کنند که ممکن است روی برخی از تجهیزات یا دستگاه‌ها تأثیر بگذارد.

در نهایت انتخاب و استفاده از اینورترهای هایتک باید باتوجه‌به نیازها، محدودیت‌ها و مزایا و معایب مرتبط با هر کاربرد خاص انجام شود. این ابزارها باعث بهبود عملکرد و بهره‌وری در صنایع مختلف می‌شوند؛ اما لازم است نقاط ضعفشان نیز مورد ‌توجه قرار گیرد.