اینورتر ال اس- اینورتر هایتک- اینورتر آیمستر

اینورتر ال اس – اینورتر هایتک- اینورتر آیمستر

شرکت پرگاس الکتریک ارئه دهنده انواع اینورتر ال اس، اینورتر هایتک، اینورتر آیمستر، با بهترین کیفیت میباشد. اینورتر ال اس دارای انواع مختلفی مباشد که هرکدام از اینورتر ال اس دارای کاربردهای گوناگونی میباشند.

اینورتر، دارای نام های بسیاری است از جمله نام های آن میتوان به کنترل دور موتور یا درایو اشاره نمود. وظیفه اینورتر اینگونه است که جریان را از DC به AC تبدیل میکند و راه اندازی الکتروموتور میباشد.

از کاربرد اینورتر ها میتوان به وسایل های خانگی از جمله ماشین لباس شویی، آسانسورها، کولرگازی و پمپ های آب اشاره نمود.

اینورتر ها به دو دسته اینورتر تک فاز و اینورتر سه فاز تقسیم میشوند.

انواع اینورتر

اینورتر ال اس

اینورتر ال اس

اینورتر ال اس یک مبدل جریان مستقیم به متناوب است که یکی از محصولات شرکت ال اس کره جنوبی میباشد.

شرکت ال اس یکی از شرکت های معتبر کره جنوبی در تولید تجهیزات برق صنعتی است که عضوی از هولدینگ LS و LG و SG می باشد.

اینورتر ال اس علاوه بر کنترل دور موتور، آسیب های احتمالی ناشی از افزایش و کاهش ولتاژ ورودی ، اتصال کوتاه موتور ، اضافه بار و ولتاژ برگشتی در صورت ژنراتوری شدن موتور را کاهش میدهد.

از جمله مزایای استفاده از اینورتر ال اس میتوان به مصرف کم انرژی، راه اندازی راحت و سریع، کنترل از راه دور، خدمات و پشتیبانی پس از فروش و قیمت مناسب در مقایسه با رقبای آسیایی و اروپایی اشاره نمود.

امروزه محصولات اینورتر ال اس جزو پرقروش ترین ها در بازار میباشند. از این رو کاربران بسیار مشتاقانه به دنبال این محصولات هستند.

ما با نازل ترین قیمت ها و بهترین کیفیت محصولات را ارائه میکنیم و بسیار در این زمینه شرکت پرگاس الکتریک شناخته شده می باشد.

شما میتوانید برای داشتن اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

انواع اینورتر ال اس

  • اینورتر M100: مناسب جهت صرفه جویی در هزینه و زمان و دارای ابعاد کوچک و ظاهر کاربرپسند میباشد.
    این دستگاه از ورودی تکفاز 220 ولت تا توان 2.2 کیلووات و خروجی سه فاز 220 ولت استفاده میکند.
  • اینورترH100: این دستگاه از لحاظ کاربری مشابه مدل IP5A می¬باشد. ولی در مشخصات و ویژگی های آن ها تفاوتهایی وجود دارد. این دستگاه به طور حرفه ای برای اعمالی از قبیل پمپ و فنهای صنعتی و HVAC ساخته شده است.
  • اینورتر IS7 : دارای امکانات بسیاری از قبیل کنترل PG ، V/F ، کنترل گشتاوری حلقه باز و ... میباشد.
    این دستگاه بسیار کاربر پسند بوده و همچنین دارای عمکرد حفاظت الکتریکی/ دمایی و بعلاوه دارای قابلیت های فراوانی از جمله کارت شبکه و کارت انکودر و آپشن بدنه با درجه حفاظت IP54 می باشد.
  • اینورتر IG5 : این دستگاه کنترل برداری بدون حسگر، کنترل PID و حفاظت از خطای زمین را از طریق عملکردهای داخلی قدرتمند ارائه می دهد.